WE Agency - Weddings

December 31, 2019

Navázala jsem spolupráci s

PORTUS - chráněné bydlení Slapy

December 31, 2016

Fotografování pro dobročinné účely

DIVADELTA občanské sdružení

October 18, 2016

Divadlo ve výchově je edukačně zaměřený typ divadla, jehož hlavním cílem je jeho účastníky formovat a přinášet jim nové zkušenosti pomocí přímého zážitku.

Tato metoda má různé typy struktur, které účastníky aktivizují a motivují prostřednictvím divadelního představení, na něhož přirozeně navazuje interaktivní část. Ta se skládá z činností, které účastníky zapojují do děje a oni prožívají prakticky svým tělem, hlasem, jednáním daná témata. Právě proto, že se všichni aktivně zapojují, si odnášejí nezapomenutelný prožitek

 

Fotografování představení : Tichá Noc, Pět rad pro Bertu,  Trest, Hazard 

 
 

Card Casino PRAGUE

October 18, 2016

FOTOGRAFOVÁNÍ pokrových turnajů .

FIRMA PUKETA

January 01, 2020

FOTOGRAFOVÁNÍ PRODUKTOVÝCH FOTOGRAFIÍ TVORBA - KATALOGU .

recenze majitelem Lukášem Václavíkem:

 

Hledáte fotografa na produktové fotografie? Silvii Šebestovou mohu jen doporučit. 

Podnikám od konce roku 2014 v Ostravě, kde vyrábíme ovocné kytice v rodinné firmě PUKETA (www.puketa.cz). Tyto ovocné kytice jsou kombinací „sladkého dortu“ a klasické kytice. V podstatě je to ovoce, které je namáčeno do čokolády, potom je čokoládou zdobeno a nakonec je vše naaranžováno do květináčů nebo do košů. 

Fotografování se Silvií bylo naprosto bezproblémové.

I když nežije v Ostravě, nebyl problém se domluvit na společném termínu a fotografování v Ostravě nakonec trvalo dva dny. Během těchto dvou dnů jsme nafotili cca 20 ovocných kytic. Specifikem pro toto fotografování bylo, že čokoláda, která pokrývala ovoce pod světly reflektorů „tála“ a tudíž čas, mezi 100%-ně připravenou kyticí a možností fotografování, byl velice krátký. Silvie velmi rychle pochopila, jak si představuji výsledek a fotografie byly přesně takové jak jsem si je představoval. 

Fotografování je samozřejmě jen část práce. Zbytek je úprava fotek ve fotografických programech. Mnohdy je poté problémem, že čekací lhůty na upravené fotografie jsou dlouhé, ale já měl všechny fotografie – jak v originálním rozlišení (RAW, TIFF), tak v použitelných formátech pro standardního uživatele v JPG do týdne.

Také jsem Silvii oslovil, aby pro mě vytvořila katalog, který se povedl a oslovil spoustu mých – nyní již současných – zákazníků (odkaz – viz zde).

Proto mé jednoznačné hodnocení je pozitivní. A pokud budeme rozšiřovat sortiment, určitě se na Silvii Šebestovou rád obrátím.

1 / 1

Please reload