VŠE

NORSKÝ BAZÁREK 

 

 

 

Třetí ročník Všenorského bazárku opět proběhl v prostoru nádvoří u Neubergů ve Všenorech, kde se s laskavým svolením pana Marka Neuberga akce konala. Brány Všenorského bazárku se otevřely v jedenáct hodin. Na příchozí návštěvníky čekalo dvanáct stánků, které nabízely tématické podzimní oblečení a zajímavé předměty, které hledaly své nové majitele. 

 

O hudební program se s grácií postaral hudební atelier pod vedením Lenky Pešové - (studenti: Bára Suchánková, Štěpánka Formánková a Jakub Šebesta) za hudebního doprovodu Jana Peše (kytara, zpěv) a Františka Vostárka (bicí). 

 

Uvolněnou atmésféru vytvořilo hudební seskupení Luhawa trio. Oficiální program kolem 17 hodiny uzavřela zpěvačka Petra Škorpíková a hosté. S příchodem tmy zahájil své vystoupení instrumentalista Michal Turek, který dostal návštěvníky do různých dimenzí vnímání světa za doprovodu violoncella, kytary a dalších instrumentů.

 

V průběhu Všenorského bazárku našli své místo i nejmenší návštěvníci, kteří mohli kreativně tvořit a hrát si v prostoru LK na Stráni pod vedením Anety Neubergové.

 

Po celý den bylo připraveno bohaté občerstvení o které se postarali dobrovolníci a kamarádi ze Všenor (Petr Panoch, Matouš Škorpík, Anna Škorpíková a mnoho dalších). Děkujeme Martinovi Bartůškovi a Ivaně Panochové za skvělý guláš, klobásy, polévku a bramboráky. Všem maminkám za s láskou napečené koláče, buchty a nejrůznější dobroty.

 

Celou akci zorganizovaly Julie Škorpíková a Silvie Šebestová, kterým patří obrovské díky za hodiny příprav a energii, kterou do Všenorského bazárku dávají.

 

Těšíme se na Vás při čtvrtém ročníku Všenorského bazárku, který proběhne začátkem jara 2020. O podrobnostech Vás budeme informovat.

 

Za atelier u Šebestů

MgA. Jakub Šebesta

Všenorský bazárek (1).jpg