Nabízím zhotovení krásných těhotenských fotografií.

Fotografování probíhá v Ateliéru na Statku v Černošicích nebo také v exteriéru v okolí Berounky,

nebo na místě, které si sami vyberete, kde se cítíte příjemně a máte "své" místo rády.

Investice je 4 100Kč.

Počet fotografií cca 20-50 ks profesionálně upravených dle Vašeho výběru.  

Včetně je kvalitní tisk fotografií 10ks 15x21 cm + 1A3 (mat)  nebo

fotokniha - měkká vazba rozměr 15x20cm (mat)

Dopravné fotografií přímo na Vaší adesu. 

 

Co sebou:

Milé, budoucí maminky, opravdu se nemusíte ničeho obávat. Těhotenské fotografie vám dělám jak se říká „ na míru „ a s citem k vaší osobnosti. Dokážu je nasvítit tak, aby jste neměli na výsledné fotografii ani špetku pochybností o kráse vašeho těla a bříška. 
Pokud patříte ke stydlivým typům, určitě vás nebudu v ateliéru nutit k obnažování těla, nebo částí, které nechcete ukázat. Pro tento typ fotografie je nejdůležitější zvýraznit krásu vašeho bříška, proto doporučuji si na sebe vzít například pohodlné, klidně i o několik čísel větší džíny, nebo jiné kalhoty s rozepínáním. K nim je ideální bílá halenka, nebo košile taktéž s rozepínáním. Krásné fotografie vzniknou i v přiléhavých šatech pestré barvy. Pokud si nejste jisté výběrem oblečení, vezměte si sebou klidně kufr plný vašich oblíbených věcí a rád vám s výběrem před fotografování pomohu a poradím. 

 

Pro spoustu budoucích maminek je při fotografování velkou oporou partner, nebo kamarádka. Neváhejte a vezměte je klidně sebou, z vlastní zkušenosti vím, že pak díky tomu vznikají mnohem uvolněnější a krásnější fotografie na které se můžete podívat. 

 

 

 

Těhotenská fotografie

DSC_1360
DSC_1022-2