Všenorský bazárek-5.png

VŠE

NORSKÝ BAZÁREK 

Dne 13.10. 2018 proběhl první ročník „Všenorského bazárku“ ve Všenorech, pod záštitou Ateliéru u Šebestů. Akce se odehrávala na dvoře pana Marka Neuberga, s jehož laskavým svolením se akce mohla uskutečnit.  Zboží a předměty různorodého druhu si mohli návštěvníci vybrat na čtrnácti stáncích, které lemovaly celý dvorní trakt. Díky slunečnému počasí se na sousedské zastavení přišlo podívat kolem dvou stovek lidí. Své drahocenné poklady směňovali jak dospělí tak i děti.

Všenorský bazárek byl otevřen od desíti hodin dopoledne do sedmnácté hodiny. Během této doby si mohli prodávající a návštěvníci zpříjemnit den bohatým občerstvením, na kterém se velikou měrou podíleli maminky i tatínkové, kteří společně připravili koláče, buchty a nejrůznější pochutiny. 

Ve čtrnáct hodin proběhla prezentace hudební sekce Ateliéru u Šebestů pod vedením profesorky Lenky Pešové, která v tomto prostředí také vyučuje muzikálový zpěv, jazz,

rock a soul. 

Celkem se představilo sedm žáků za hudebního doprovodu Jana Peše. Tento koncert dokresloval příjemnou atmosféru Všenorského bazárku.

V příštích ročnících budete mít možnost seznámit se i s divadelní a fotografickou sekcí.

Návštěvníci měli možnost využít dětského koutku, ktery se stal i pro dospělé chilloutovou zónou. Pro další zábavu byla možnost využití malování barvami na obličej případně opékání buřtů na ohništi. 

Velmi děkujeme za úžasnou atmosféru a pohodový den plný setkání a sdílení, který by nevznikl bez hlavních organizátorek Silvie Šebestové a Julie Škorpíkové. Po měsíční přípravě se jim podařilo do „Všenorského bazárku“ zapojit nespočet lidí, kteří výrazně přispěli k hladkému průběhu akce.

 

Děkujeme Martinovi Bartůškovi (občerstvení), Anetě Attelové, Anetě Neubergové (dětský koutek, ohniště), Liborovi (zapůjčení lavic a stolů), Katkce Šínové (tepelné varny), Ivetě Veverkové (fotodokumentace), žákům hudebního ateliéru a všem maminkám a tatínkům.

 

Budeme se na Vás  těšit při druhém ročníku „Všenorského bazárku“, který proběhne ve stejných prostorách v květnu 2019. Pro nedočkavé se setkáme v únoru 2019 na Návsi při příležitosti Všenorského Masopustu.

Další fotografie od Chrisse si můžete prohlédnout níže.